עמוד הבית > טכנולוגיה מתקדמת

לקביעת תור לבדיקה השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

טכנולוגיה מתקדמת

רפואת שיניים בטכנולוגיה מתקדמת

בשנים של העשור האחרון צפינו בשימוש נרחב הנעשה בטכנולוגיות הממוחשבות במטרה לשפר את אבחוני המטופלים שזקוקים לפתרונות רפואת השיניים השיקומית ובמטרה לבצע השתלות שיניים אסתטיות ומדויקות. דוגמה מובהקת לתוצר של טכנולוגיה מסוג זה הוא ה-CAD/CAM, יישום המאפשר לרופאי השיניים ביצוע תכנון מפורט של כל הטיפול על הדמיית הלסת בתלת-ממד, המאפשר לרופא בחירה מדויקת של הנקודה בה אמור להתחבר כל שתל. אין ספק, כי השימוש בטכנולוגיות מתקדמות דומות לאלו מתרחב באופן מתמיד, כך שנדמה כי לא רחוק היום, ובו, מרבית פרוצדורת השתלת השיניים תבוצע באופן רובוטי.

סורק דנטלי

אין כל ספק שהעולם שלנו עובר מהפכה דיגיטלית, ואף תחום רפואת השיניים לא נשאר מאחור. כיום, החידוש החם ביותר בתחום הוא הסריקה הממוחשבת של חלל פיו של המטופל. מערכת הסורק הדנטלי כוללת מחשב, מצלמה דיגיטלית ויחידת הדמיה, והיא מאפשרת סריקה ממוחשבת של הפה והשיניים – סוג של מדידה דיגיטלית, אשר בה, במקום לקיחת המידות באמצעות החומרים הזרים המוכנסים לפיהם של המטופלים, ניתן, בעזרת המערכת, לתכנן ולעצב את השיקום הזמני או הסופי. התוצאה המתקבלת היא תמונה תלת-ממדית באיכות גבוהה ובזמן קצר. הקובץ אותו מפיק הסורק הדנטלי נשלח למעבדת השיניים, או, משמש למטרות שונות נוספות, למשל, אותו תכנון השתלות שיניים שאותו הזכרנו בתחילה.

חריטה דיגיטלית 

לקיחת המידה מתבצעת בסריקה דיגיטלי,  כך גם ביצוע הכתרים עצמם לא נעשית בידי אדם אלא ע”י חריטה דיגיטלית דרך המחשב .

הסורק הדיגיטלי שבמרפאה והחריטה הדיגיטלית שבמעבדה משפרים באופן משמעותי את הדיוק של העבודה .

צהר לחיוך - טכנולוגיה מתקדמת בשירות המקצועיות

אנחנו, אנשי צהר לחיוך, מקפידים להשתמש בשיטות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בחומרים החדישים והיעילים ביותר ובמכשור המתקדם ביותר – כל זאת, על מנת להעניק לכם, המטופלים שלנו, את קשת הטיפולים הרחבה ביותר האפשרית. בכל טיפול המבוצע במרפאה, נעמיד לרשותכם, בצד הניסיון והרמה המקצועית הגבוהה, גם את האמצעים היעילים ביותר, שהם תוצאה של טכנולוגיה מתקדמת. אין לנו ספק, כי בשל השילוב שלנו בין מקצועיות, יעילות ויחס אישי, זוכים המטופלים שלנו בטיפולי השיניים המתאימים ביותר עבורם!

לקביעת תור לבדיקה השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

נגישות