עמוד הבית > חדשנות דנטלית

לקביעת תור לבדיקה השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

חדשנות דנטלית

מרפאת “צהר לחיוך”: מחויבת לחדשנות דנטלית ומעניקה למטופליה טיפול המשלב את החידושים המוכחים ביותר בעולם רפואת השיניים.

להלן מספר דוגמאות למוצרים החדשניים שאנו מציעים למטופלינו:

WAND – הזרקה ללא כאב:

wand הינה שיטה חדשנית להרדמה מקומית, היתרון של wand הינו שכמעט ולא ניתן להרגישה, השיטה מיועדת למטופלים החוששים מהכאבה מתלווה למתן זריקת ההרדמה, בשיטת ה – wand חומר ההרדמה מוחדר בצורה בוקרת על ידי מחט ייחודית ועדינה שכמעט ואינה מורגשת בזמן ההחדרה, ניתן להשתמש ב wand מאפשר הזרקה במהלך כל הטיפולים הדנטליים, בשתי הלסתות, ובאותה מידה של יעלות כשל שיטת ההזרקה הרגילה.

RISE - תחליף לביצוע הרמת סינוס פתוחה

מרימים את הסינוס באופן חדשני ע”י החדרת שתל מיוחד דרכו מתבצעת החדרת העצם. כתוצאה מלחץ הידרוסטטי הנוצר על ידי החדרת מים פיזיולוגיים, ממברנת הסינוס מורמת – ולאחר מכן מחדירים את העצם דרך השתל, לאחר מכן ניתן לבצע שתלים נוספים באותו האזור, כאשר לא ניתן לבצע הרמת סינוס סגורה, קיימת אפשרות לביצוע הרמת הסינוס בשיטה החדשה, ללא פתיחת חלון כפי שנהוג בהרמת סינוס פתוחה.

מבחינת יתרונות מדובר בניתוח מאד שמרני – בדומה להרמת סינוס סגורה – ולכן ניתן לכנותו ” ניתוח ללא ניתוח”, מושג זה אינו מדעי אקדמי, אך במבחן המציאות, הוא אכן שמרני.

כתרי E–MAX

כתרים אלו שפותחו במקור בשוויץ, עשויים מחרסינה בעיבוד מיוחד והם חזקים יותר מכתרי זרקוניה, ניתן להכין כתרים אלו מחומר ה E–MAX בלבד או לחילופין להכין כיפת E–MAX עם ציפוי חרסינה (שהוכח כפתרון אסתטי מצוין) עקב חוזקו הרב, כתר ה E–MAX הינו דק יחסית, מה שהופך את הליך השחזת השן לשמרני באופן יחסי, באמצעות ה E- MAX ניתן לבצע שחזורי שיניים בצבע השן.

לקביעת תור לבדיקה השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

נגישות