לקביעת תור לבדיקה השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

הלבנת שיניים

מהו תהליך טיפול הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים נחשבת כיום לאחד מהטיפולים הקלים ונטולי הכאב שאותם מציעה לנו רפואת השיניים העדכנית. הלבנת שיניים, למעשה, מתבצעת בתהליך כימי שמחמצן כתמים שהתקבעו על חומר השן. במהלך התהליך, לא חל שינוי בחומר או במבנה השן והם אינם משתנים, השינוי שחל נוגע אך ורק לכתמי הצבע וללכלוך שהצטברו עליהם והם מולבנים ומובהרים לצורך הפיכת צבע השיניים לאחיד יותר. כיום, האסתטיקה הדנטאלית מציעה לנו שיטות שונות להלבנת השיניים, כך שסביר להניח, כי בפגישה במרפאה, תוצענה לכם מספר אופציות, שמהן תבחרו, בשיתוף עם הרופא, את השיטה המתאימה לכם ביותר.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים כמעט לכל מטופל או מטופלת בני כל גיל שהשיניים בפיהם הן שיניהם הקבועות הבוגרות. למרות זאת, חשוב לדעת כי חומרי ההלבנה השונים אינם משפיעים על שיניים המכוסות בכתר או על שיניים שבהן שחזורים וסתימות. נוסף על כך, הטיפולים אינם מתאימים לבעלי צבע שיניים שלהם לא אחיד, ולכאלה ששיניהם סדוקות או ששיניהם מכילות פגמים בחומר השן עצמו.

הלבנת שיניים תבוצע, לרוב, על השיניים הנחשפות בחיוך, כך שגם אם שיניכם האחוריות מכילות סתימות ואינן מתאימות להלבנה, עדיין תוכלו ליהנות מתוצאותיו של טיפול הלבנת שיניים.

בחלוף השנים עשויה רמת לובן השן להתעמעם ותוכלו לרענן אותה מידי פעם, בחיזוק, במידת הצורך. חשוב להתייחס להחלפתם של הכתרים או השחזורים בהתחשב בטיפול ההלבנה, לצורך קבלתו של צבע אחיד לכל שש או שמונה השיניים הקדמיות המופיעות בחיוך.

צהר לחיוך - הלבנת שיניים שתגרום לכם לחייך!

במרפאתנו צוות רפואי ומקצועי , המטופלים זוכים ביחס אישי ובליווי צמוד. אנחנו במרפאת צהר לחיוך מחשיבים מאד את החיוך שלכם, ולכן, אנחנו מקפידים להתעדכן בכל שיטות הלבנת השיניים העדכניות יותר, בחומרים החדישים והבטוחים ביותר ובתהליכים שיביאו אתכם למטרתכם – החיוך המושלם, בדרך הקלה, הבטוחה והמהירה ביותר.

מתביישים לחייך?

חשים ששיניכם כבר אינן לבנות וצחות כבעבר?

זה הזמן לבקר במרפאה שלנו!

לקביעת תור לבדיקה השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

נגישות